UPW2A681MHD
MFR.Part #
UPW2A681MHD
JLCPCB Part #
C507603
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
1.41A@100kHz 100V 16mm 35.5mm 64mΩ@100kHz 680uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS