UPW2A151MHD
MFR.Part #
UPW2A151MHD
JLCPCB Part #
C1580347
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 130mΩ 150uF 25mm 461.5mA@120Hz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS