UPW2A100MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW2A100MED
JLCPCB Part #
C136302
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1.8Ω@100kHz 100V 10uF 11mm 130mA@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS