UPW1V820MED1TA
MFR.Part #
UPW1V820MED1TA
JLCPCB Part #
C1592481
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 430mA@100kHz 6.3mm 82uF ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS