UPW1V560MED
MFR.Part #
UPW1V560MED
JLCPCB Part #
C445300
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS