UPW1V4R7MDD1TA
MFR.Part #
UPW1V4R7MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592308
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 180mA@100kHz 2000hrs@105℃ 35V 4.7uF 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS