UPW1V471MPD1TD
MFR.Part #
UPW1V471MPD1TD
JLCPCB Part #
C250980
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.22A@100kHz 10mm 20mm 35V 470uF 5000hrs@105℃ 52mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS