UPW1V330MDD1TA
MFR.Part #
UPW1V330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1591813
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 33uF 35V 54mA@120Hz 5mm 5mm 600mΩ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS