UPW1V222MHD6
MFR.Part #
UPW1V222MHD6
JLCPCB Part #
C250979
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.74A@100kHz 20mΩ@100kHz 2200uF 25mm 35V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS