UPW1V101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1V101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1499754
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS