UPW1J471MHD
MFR.Part #
UPW1J471MHD
JLCPCB Part #
C445309
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 25mm 470uF 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS