UPW1J391MHD6
MFR.Part #
UPW1J391MHD6
JLCPCB Part #
C445311
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
15mm 18mm 390uF ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS