UPW1J390MED1TD
MFR.Part #
UPW1J390MED1TD
JLCPCB Part #
C1580846
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 39uF 6.3mm 63V 700mΩ 99mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS