UPW1J221MPD1TD
MFR.Part #
UPW1J221MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111950
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 220uF 5000hrs@105℃ 575.25mA@120Hz 5mm 63V ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS