UPW1J100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1J100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584431
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 11mm 2.1Ω 2.5mm 2000hrs@105℃ 33mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS