UPW1H560MED
MFR.Part #
UPW1H560MED
JLCPCB Part #
C445320
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
15mm 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS