UPW1H4R7MDD
MFR.Part #
UPW1H4R7MDD
JLCPCB Part #
C445321
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS