UPW1H470MED1TD
MFR.Part #
UPW1H470MED1TD
JLCPCB Part #
C1497997
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 430mΩ 47uF 50V 6.3mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS