UPW1E390MDD
MFR.Part #
UPW1E390MDD
JLCPCB Part #
C1581091
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 39uF 54mA@120Hz 5mm 600mΩ ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS