UPW1E272MHD
MFR.Part #
UPW1E272MHD
JLCPCB Part #
C445341
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 2700uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS