UPW1E222MHD6
MFR.Part #
UPW1E222MHD6
JLCPCB Part #
C445343
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
18mm 20mm 2200uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS