UPW1E222MHD1TN
MFR.Part #
UPW1E222MHD1TN
JLCPCB Part #
C1651227
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.555A@100kHz 2200uF 22mΩ 25V 25mm 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS