UPW1E101MED1TA
MFR.Part #
UPW1E101MED1TA
JLCPCB Part #
C1592597
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 290mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS