UPW1E100MDD6TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1E100MDD6TP
JLCPCB Part #
C1579783
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 10uF 11mm 19.5mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 2Ω 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS