UPW1C681MPD
MFR.Part #
UPW1C681MPD
JLCPCB Part #
C1669274
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 16mm 5000hrs@105℃ 5mm 680uF 68mΩ 787.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS