UPW1C472MHD6TN
MFR.Part #
UPW1C472MHD6TN
JLCPCB Part #
C5111923
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.329A@120Hz 25mm 4700uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS