UPW1C472MHD
MFR.Part #
UPW1C472MHD
JLCPCB Part #
C5111922
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mm 2.559A@120Hz 31.5mm 4700uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS