UPW1C392MHD6TN
MFR.Part #
UPW1C392MHD6TN
JLCPCB Part #
C1587934
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.49A@100kHz 20mm 3900uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS