UPW1C392MHD1TN
MFR.Part #
UPW1C392MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589586
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mm 2.176A@120Hz 22mΩ 25mm 3900uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS