UPW1C390MDD
MFR.Part #
UPW1C390MDD
JLCPCB Part #
C445349
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 39uF 4mm ±20% 插件,D4xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS