UPW1C330MDD1TD
MFR.Part #
UPW1C330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584250
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 54mA@120Hz 5mm 600mΩ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS