UPW1C270MDD1TP
MFR.Part #
UPW1C270MDD1TP
JLCPCB Part #
C1588418
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 27uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS