UPW1C222MHD
MFR.Part #
UPW1C222MHD
JLCPCB Part #
C445351
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 2200uF 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS