UPW1C221MPD1TD
MFR.Part #
UPW1C221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581682
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 117mΩ 16V 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 360.75mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS