UPW1C181MED
MFR.Part #
UPW1C181MED
JLCPCB Part #
C445353
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16V 180uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS