UPW1C122MPD1TD
MFR.Part #
UPW1C122MPD1TD
JLCPCB Part #
C1668285
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.224A@120Hz 10mm 1200uF 16V 25mm 45mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS