UPW1C101MED1TD
MFR.Part #
UPW1C101MED1TD
JLCPCB Part #
C5111915
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 188.5mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS