UPW1C101MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1C101MED
JLCPCB Part #
C445356
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS