UPW1C100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1C100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579439
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 54mA@120Hz 5mm 600mΩ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS