UPW1A562MHD
MFR.Part #
UPW1A562MHD
JLCPCB Part #
C445358
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10V 16mm 25mm 5600uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS