UPW1A471MPD
MFR.Part #
UPW1A471MPD
JLCPCB Part #
C445359
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10V 11.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS