UPW1A332MHD1TO
MFR.Part #
UPW1A332MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589391
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.658A@120Hz 10V 12.5mm 25mm 3300uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D12.5xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS