UPW1A220MDD6
MFR.Part #
UPW1A220MDD6
JLCPCB Part #
C1579753
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 10V 11mm 2000hrs@105℃ 22uF 5mm 65mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS