UPW1A122MPD
MFR.Part #
UPW1A122MPD
JLCPCB Part #
C1669303
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.037A@120Hz 10V 10mm 1200uF 20mm 5000hrs@105℃ 52mΩ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS