UPW1A102MPD6TD
MFR.Part #
UPW1A102MPD6TD
JLCPCB Part #
C1584402
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
1000uF 20mm 8mm ±20% Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS