UPW1A102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1A102MPD1TD
JLCPCB Part #
C308852
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.05A@100kHz 1000uF 10V 10mm 16mm 5000hrs@105℃ 5mm 68mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS