UPW0J821MPD1TD
MFR.Part #
UPW0J821MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579620
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 547.5mA@120Hz 6.3V 820uF 85mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS