UPW0J562MHD6TN
MFR.Part #
UPW0J562MHD6TN
JLCPCB Part #
C1586916
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.879A@120Hz 16mm 20mm 5600uF 6.3V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS