UPW0J331MED6TD
MFR.Part #
UPW0J331MED6TD
JLCPCB Part #
C1582465
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 230mΩ 279.5mA@120Hz 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS