UPW0J222MPD6TD
MFR.Part #
UPW0J222MPD6TD
JLCPCB Part #
C1590696
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.44A@100kHz 10mm 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS